Новини‎ > ‎

Сообщение без заголовка

опубліковано 1 лист. 2016 р., 11:24 Буряк Олександр Григорович ‎(БДМУ, Чернівці)‎
Шановні члени вченої ради медичного факультету № 1!
01 грудня 2016 року о 15:00 відбудеться засідання вченої ради медичного факультету № 1 з наступним порядком денним:
1. Про результати моніторингу рівня наукової та професійної активності науково-педагогічних працівників кафедр медичного факультету №1 та план заходів щодо забезпечення виконання кадрових вимог до науково-педагогічних працівників, які передбачені Ліцензійними умовами провадження освітньої діяльності закладів освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187.
2. Про поточну успішність та виробничу дисципліну студентів на кафедрах медичного факультету № 1.
3. Про підготовку студентів медичного факультету №1 до участі в студентських олімпіадах та науково-практичних конференціях.
4. Про співробітництво кафедр медичного факультету № 1 з установами (закладами) практичної охорони здоров’я.
5. Про участь кафедр медичного факультету № 1 в державному розподілі випускників БДМУ.