Студентське наукове товариство

Участь студентів в роботі студентських наукових гуртків – невід’ємний елемент освітнього процесу в роботі факультету. В яких працюють більше 150 студентів. Матеріали науково-дослідницької їх роботи щорічно доповідаються на конференції молодих вчених університету, а кращі роботи делегуються на міжвузівські наукові конференції, звідки отримуємо по 10-15 призових місць кожного року. Гордістю наукових досліджень студентів є публікація матеріалів досліджень в єдиному на Україні науковому виданні для студентів журналі «Хист». Це дає змогу деканату по закінченню додипломної освіти студентами орієнтуватися про призначення іменних стипендіатів, проводити конкурсний їх відбір для рекомендацій на наукову роботу, аспірантуру, стажування за кордоном тощо. Наукове керівництво досліджень студентів успішно здійснює професор Тодоріко Л.Д., професор Нечитайло Ю.М., професор Андрієць О.А., доцент Білик О.В., доцент Андрусяк О.В., доцент Мироник О.В.  та ін.

Студенти факультету взяли участь у Міжнародній конференції у м.Крайова (Румунія)

Впродовж 7-9 листопада у місті Крайова (Румунія) відбулась 15-та Міжнародна медична студентська конференція, в якій взяли участь студенти нашого факультету.
Упродовж 3-х днів відбувались пленарні засідання, лекції та майстер-класи на різноманітну тематику, а саме: “Розшифрування електрокардіограм”,“Перша допомога”, “Вузли і шви” та “Молекулярна і клітинна біологія”.
Конференція включала в себе 6 секцій: “Фундаментальні науки”, “Хірургія”, “Медичне дослідження”, “Постерна сесія”, конкурс “Анатомічного малювання”, “Історії хвороб”.
Окрім наукового спрямування конференції, організатори забезпечили цікаву культурно-масову програму: проводились екскурсії по місту, кожного дня відбувались звані вечері, під час яких студенти з різних країн, хоч і на такий короткий проміжок часу, але стали однією дружною командою.

Студентка факультету
пройшла навчання в літній школі з онкології
Ніна Хащова, студентка 5 курсу медичного факультету № 1 виграла грант на проходження літньої школи з онкології від Європейської організації з вивчення раку.
Даний захід проходив на базі Познанського медичного університету упродовж 18-31 серпня 2013 року. Пройти конкурсний відбір було достатньо складно, враховуючи той факт, що перед організаторами стояло непросте завдання: відібрати 20 студентів з більш ніж 100 аплікантів з усієї Європи.
“Найбільш за все мене вразив рівень спілкування лікарів з онкохворими: соціальний статус пацієнта в жодному разі не впливає на якість лікування та особисте ставлення лікаря до нього. Доброзичливим було ставлення лікарів та професорів і до нас, студентів, вони із задоволенням відповідали на всі наші запитання, розповідали про різні випадки захворювань, ділилися своїм досвідом,” – ділиться враженнями від навчання Ніна Хащова.

Перемога на студентській олімпіаді
4-5 квітня 2013 року на базі Івано-Франківського національного медичного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Інфекційні хвороби”.
За результатами олімпіади ІІІ місце виборов представник Буковинського державного медичного університету, студент VI курсу медичного факультету № 1 – Андріан Барбе (науковий керівник – професор Василь Москалюк, завідувач кафедри інфекційних хвороб та епідеміології).
Від імені деканату вітаємо призера та бажаємо нових перемог.

Перемога на студентській олімпіаді
Упродовж 21-22 березня на базі ВДНЗ України "Українська медична стоматологічна академія" проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни ”латинська мова ”.

Перемогу у ІІ етапі олімпіади здобула студентка 1 курсу медичного факультету № 1 Заруднєва Ганна (науковий керівник - доцент Синиця Валентина Григорівна). Ганна посіла ІІ серед учасників олімпіади та нагороджена дипломом.
Від імені деканату вітаємо Ганну та її наукового керівника та бажаємо нових здобутків.

Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт
21 березня 2013 року на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук “Клінічна медицина”.


У ІІ турі студентських наукових робіт у галузі наук "Клінічна медицина" університет представляла студентка VI курсу медичного факультету № 1 – Олена Костенко. Наукова робота Олени відзначена дипломом ІІІ ступеня.
Від імені деканату вітаємо Олену та її наукового керівника та бажаємо нових здобутків.

26 вересня 2012 року на кафедрі іноземних мов Буковинського державного медичного університету була проведена зустріч студентів І-ІІ курсів із старшокурсниками, які впродовж літніх канікул стажувалися в медичних закладах Франції та Австрії. На зустрічі своїми враженнями, спогадами та досвідом поділилися студенти факультету Заболотна Ірина та Адріан Барбе. Їхня інформація супроводжувалася цікаво оформленою презентацією. Усі виступаючі наголосили на тому, що важливою передумовою стажувань подібного типу є вільне володіння іноземними мовами.

17-20 вересня в клініці Шаріте, лікарні Вірхова м. Берліна проводилась 23-я Європейська студентська конференція “Трансплантація та імплантація”. В роботі конференції приймали участь представники студентської молоді факультету, а саме Катерина Вілігорська. Згідно програми конференції молоді науковці могли прослухати лекції провідних європейських професорів з різних напрямків трансплантології, а також виступи молодих науковців з різних країн. Особливу цікавість викликали лекції професора Б. Майзер – президента Європейського Товариства трансплантологів та професора Р. Гетцер – директора Інституту Серця в Берліні, які висвітлили новітні технології в лікуванні різних захворювань, в тому числі з використанням механічного серця типу incor та excor.

Студенти факультету взяли участь в XIV-тій Міжнародній медичній студентській конференції
Упродовж 8-11 листопада 2012 року в м. Крайова (Румунія) проходила XIV-та Міжнародна медична студентська конференція (CIMSC-2012). Молоді науковці факультету Ірина Бабенчук, Андрій Гринкевич, Євгеній Піжовський мали можливість взяти участь у воркшопах: Інтерпретація ЕКГ, перша допомога, вузли та шви, молекулярна і клітинна біології. Майбутні медики мали можливість попрацювати на лапароскопічному тренажері, показати свої хірургічні навички, а саме: накладання різних видів швів, створення анастомозу. Також всі учасники конференції мали унікальну можливість бути он-лайн спостерігачами операції, яку проводили фахівці Дослідного центру з гастроентерології та гематології м. Крайова.